Güngören Güzellik Salonu

Güngören güzellik salonu markamız emay olarak bayanlara özel güzellik bakımı hizmetlerini profgesyonel şekilde sizlere sunuyoruz. Vücudun en önemli organlarından biri cilttir. İdeal cilt sağlığı için cildimizi tanımamız, korumamız, ona zarar veren faktörleri bilmemiz ve gereken tedbirleri alıp bakımını yapmamız çok önemlidir. Her cildin yapısı aynı değildir. Dolayısıyla her cildin dayanıklılığı ve bakımı da aynı değildir. Her cildin yapısına uygun bakım yapılması bu yüzden çok önemlidir.

Sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmak için cilt bakımı kesinlikle ihmal edilmemeli ve mümkünse bu bakım uzman kişilerce yapılmalıdır. Bizler güngören güzellik salonu merkezi olarak daha sağlıklı, daha bakımlı ve güzel bir cilde sahip olmanız için tüm cilt bakımlarınızda uzman ekibimizle her zaman yanı başınızdayız. Aklınıza gelebilecek tüm cilt bakımlarınız için güvenle tercih edebileceğiniz, müşteri memnuniyetinin her daim ön planda tutulduğu salonumuza sizleri de bekliyoruz.

güngören güzellik salonu bakım merkezi

Güngören Güzellik Merkezi Yüz Bakımı Hizmetleri

güngören güzellik salonu ve cilt bakımı hizmeti

Cilt Bakımı: Herkes sağlıklı, genç, pürüzsüz, parlak ve canlı bir cilde sahip olmayı ister. Böyle güzel bir ten için de cilt bakımına ve cilt bakım uygulamalarına gerek vardır. Çünkü cildimiz değişkenlik gösteren bir organımızdır. Mevsimler, hava kirliliği, gıda tüketimi alışkanlıklarımız, stres, makyaj ve bunlara benzer pek çok nedenden dolayı cildimiz değişiklik gösterebilmektedir. Cildimizde bu gibi nedenlerden ortaya çıkan tüm olumsuzlukların giderilmesi için profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyarız.

Güngören güzellik salonu merkezi  gençleştirme, koruma ve yenileme ile ilgili tüm deri bakımları yapılmaktadır. Vücudumuzun tamamını kapsayan cildimizin bakımı asla ihmale gelmeyecek kadar önemlidir. Güngören güzellik salonu, tüm ten bakımlarınızı güvenle, sağlıkla ve hijyenik olarak yaptırabileceğiniz bir ortamı tüm müşterilerine sunmaktadır. Her birey ve her cilt bizim için kıymetlidir.

Hydrafacial: Hydrafacial için kısaca yaşlanma karşıtı bakım yöntemidir demek yerinde olacaktır. Cilt yenileme, çukur, akne, leke ve sivilce ve yaşlanma karşıtı bakımlarda kullanılan bir yöntemdir. Derimizin her daim ışıl ışıl görünmesini arzulayan kadınların hydrafacial yöntemini merakla araştırdıkları bilinen bir gerçektir.

Vakum yöntemiyle çalışan bir cihaz kullanılarak Güngören Güzellik Salonu’muzda cildinize derinlemesine bir temizlik yaptırabilirsiniz. Herhangi bir iğne ve enjeksiyon kullanımı olmadığı için ağrı ve acı olmayan bir işlemdir. Ayrıcı bu yöntem ile derideki farklı renk oluşumlarından, lekelerden ve çiziklerden Güngören Güzellik Salonu’na gelerek kurtulabilir ve cildinizin nemlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Bizi tercih ettikten sonra salonumuzun sizler için vazgeçilmezlerden olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Güngören Vücut Bakımı Hizmetleri

güngören güzellik salonu epilasyon

Epilasyon: Özellikle ergenlik dönemi ile beraber vücut tüyleri hızla uzamaya başlamaktadır. Bu süreçten itibaren kadınlarda ve erkeklerde kişisel bakım hayatın en önemli parçalarından biri olmaktadır.

Epilasyon insanların istenmeyen tüylerden kurtulmasını sağlayacak yöntemlerin genel tabiridir. Özellikle kaş, koltuk altı, bikini bölgesi, yüz, sırt, bacaklar ve kollar epilasyonun ana konularını meydana getirmektedir. Vücudumuzun çeşitli alanlarına meydana gelen ve istenmeyen tüy diye adlandırılan rahatsız edici bir görüntüye sebep olan tüylerden Güngören Güzellik Salonu ’nda yaptıracağınız epilasyon uygulamalarıyla tamamen kurtulmanız artık çok kolay. Daha güzel ve tüysüz bir görünüme sahip olmak isteyen herkesi güzellik salonumuza bekliyoruz.

Depilasyon: istenmeyen kıl ve tüylerin kısa süreliğine vücuttan uzaklaştırılmasına depilasyon denilmektedir. Bunun için traş, tüy dökücü krem ve tüy dökücü losyonlar kullanılabilir. Bu tip uygulamalarda kıl kökleri tamamen alınmadığı için birkaç gün içerisinde bu kıllar yeniden çıkmaya başlamaktadır. Eğer ağda, cımbız ve epilasyon aleti gibi araçlar kullanılırsa kalıcılık süresi daha uzun olmaktadır. Epilasyon işlemlerinde olduğu gibi depilasyon işlemlerinde de Göngören Güzellik Salonu’nda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

Güngören Güzellik Salonu Saç Bakımı Uygulamaları

güngören güzellik salonu saç bakımı

Saç Tasarımı: Saç tasarımı denildiğinde ilk etapta aklımıza sadece saç modeli ve saç kesimi gelse de aslında daha geniş bir kapsamı olan bir konudur. Saçlarımız vücudumuzda en çok dikkat ettiğimiz şeylerin başında gelmektedir. Dolayısıyla en çok özen gösterilen ve bakım yaptırılan yerlerdendir.

Güngören Güzellik Salonu ’muzda hem müşterilerimizin fikirlerini değerlendirerek hem de yüz yapısı, cilt yapısı, renk uyumu gibi kıstasları istişare ederek en uygun işlemleri yapıyoruz. Diğer bakım alanlarında olduğu gibi saç bakımı, saç kesimi, boyama gibi saçla alakalı tüm işlemlerde de aynı titizlikle Güngören Güzellik Salonu olarak hizmetinizdeyiz. https://www.emayestetik.com/bakirkoy-guzellik-salonu/

iletişim formu

Bize posta gönderiniz

youtube tv emay estetik

Google Haritalarda Emay Estetik Nerede?

google harita pin