Bakırköy Güzellik Salonu

Bakırköy güzellik salonu emay grup olarak bayanlara özel güzellik beauty center merkezimiz de cilt bakımı uygulamalarıyla hizmetinizdeyiz. Belirtmek isteriz ki cildimiz vücudumuzun en önemli kısımlarından bir tanesidir. Fiziksel güzelliğin ve genç görünümün, güzel ve çekici cilde sahip olmaktan geçtiği apaçık gerçektir. Sağlıklı cilde sahip olabilmek için dikkat edilmesi gereken pek çok husus vardır. Bu hususlardan bir tanesi şüphesiz ki cilt bakımıdır. Cilt bakımı adımlarından bazılarını evlerimizde gerçekleştirebilirken bazıları için terapi salonlarına gitmek gerekmektedir. Çünkü evlerde bazen her bakımı yapabilmek hem imkan olarak hem zaman olarak mümkün olmamaktadır.

Yahut en değerli giysimiz olan cildimiz için uzman desteğinin öneminden ötürü bakım merkezleri tercih edilmektedir. Bizler, A’dan Z’ye pek çok bakım uygulamasının yapıldığı bakırköy güzellik salonu merkezi profesyonel ellerde terapi ve yenileme uygulamaları ile hizmetinizdeyiz. Bakırköy Güzellik Salonu olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden bazılarından kısa kısa bahsetmek istiyoruz. Salonumuzda 3 ana başlık altında; cilt bakımı, vücut bakımı ve saç bakımı olmak üzere hizmet veriyoruz.

Bakırköy Güzellik Merkezi Cilt Bakımı

bakırköy cilt bakımı işlemleri

Cilt Bakımı: Gündelik yaşam içerisindeki koşturmaca, iş hayatı, stres, makyaj, alkol ve sigara tüketimi, beslenme şekli, sivilceler, siyah noktalar gibi nedenlerden dolayı cildimiz canlılığını kaybeder. Biyolojik ve fiziksel olarak yıpranan cildimiz, yaşlanır, lekelenir ve üzerinde ölü bir tabaka meydana gelir. bakırköy cilt bakımı, tüm olumsuz etkenlerden dolayı meydana gelen sorunların giderilmesinde düzenli olarak yapılan gençleştirme, koruma ve yenileme uygulamalarının tamamını kapsayan bakım hizmetine verilen isimdir.

Meydana gelen olumsuzlukların giderilmesinde, derimizin daha sağlıklı, daha canlı ve daha genç görünmesinde cilt bakımı çok önemlidir. Uzman eller, hijyenik ortam ve araç-gereçler, müşteri memnuniyeti konusunda hassasiyet ilkesiyle cilt bakımında bakırköy güzellik salonu merkezi olarak yanı başınızdayız.

Hydrafacial: Bakırköy hydrafacial’ı kısaca ifade etmek gerekirse, yaşlanma karşıtı bakım yöntemidir diyebiliriz. Bu işlem aynı zamanda leke tedavisinde, akne tedavisinde ve cilt yenilemede de kullanılan işlemdir. Hydrafacial, enjeksiyon ve benzer yöntemler içermeyen vakumla çalışan sisteme sahip olduğu için güzellik salonumuzda ağrısız ve acısız şekilde gerçekleştirilen işlemdir. Vortex teknolojisi sayesinde cilde zarar vermeden cildin yenilenmesi sağlanmaktadır.

Bu yöntem sayesinde daha genç, daha canlı, daha sağlıklı ve daha güzel cilde sahip olunmaktadır. Tek seansta dahi cilt soyma, yenileme, nemlendirme, temizlik v.b işlemleri büyük başarı ile gerçekleştirildiğinden, bu yöntem bakırköy deki merkezimizde siz değerli müşterilerimizce sıkça tercih edilmektedir.

Bakırköy Lazer Epilasyon Hizmeti

bakırköy epilasyon uygulamlamaları

Epilasyon: Bilindiği üzere insan vücudunun birçok bölgesinde tüy bulunabilmektedir.  Kollar, bacaklar, koltuk altı, bikini bölgesi ve ense gibi bölgelerde uzadıkça kötü görüntü meydana getiren tüyler epilasyonun temelini oluşturmaktadır. Bu bağlamda bakırköy epilasyon yöntemleriyle istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak mümkündür. Bakırköy Güzellik Salonu merkezi ekibi olarak büyük titizlikle bakırköy epilasyon işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti, sağlıklı ve temiz ortam salonumuzun en önemli prensiplerindendir. Tüm epilasyon işlemleri için siz değerli müşterilerimizi salonumuza bekliyoruz. Depilasyon: Depilasyon, vücuttaki istenmeyen tüylerden, kıllardan geçici olarak kurtulma işlemine verilen isimdir. Yani kılların ya da tüylerin cildin üzerindeki kısımlarının temizlenmesidir.

Traş, tüy dökücü krem ve spreyler belli başlı depilasyon uygulamalarıdır. Bu uygulamalardan sonra tüyler kısa sürede yeniden çıkarken, uzun süreli depilasyon uygulamalarından olan ağda, epilatör, ip ve cımbız kullanımında bu süre daha uzundur. Epilasyon ile arasındaki fark; depilasyonda kaybolan tüylerin kısa süre sonra yeniden çıkmasıdır. Salonumuzda arzu eden müşterilerimize depilasyon uygulamaları da itina ile yapılmaktadır.

Bakırköy Saç Tasarımı ve Kuaför

Saç Tasarımı: Gerek erkeklerin gerekse kadınların en çok önem verdiği, bakım yaptırdığı ve özen gösterdiği şeylerden bir tanesi saçlardır. Bakırköy saç tasarımı, yüzün yapısına, kişinin ön plana çıkarmak istediği şeyin saçı mı yoksa yüzümü olacağı düşüncesine göre planlanmaktadır. Kullanılacak boyanın belirlenmesinden yapılacak işlemin eksilerine artılarına varıncaya dek bir sistem halinde özen gerektiren uygulamalardır.

Beyazların giderilmesi, daha dikkat çekici saçlara sahip olunması, yüzün ön plana çıkarılması, farklı saç kesimi modelleri gibi hayatınızı ve görünüşünüzü değiştirecek saç tasarımları ile bambaşka güzelliğe ve çekiciliğe sahip olmak güzellik salonumuzda çok kolay. Alanında uzman ekibimizle hayatınıza farklılıklar ve renkler katmak için her zaman sizlere bakırköy saç tasarım merkezimizde hizmet etmekten memnuniyet duyarız. https://www.emayestetik.com/bahcelievler-guzellik-salonu/

iletişim formu

İletişim Formu

youtube tv emay estetik

Google Haritalarda Emay Estetik Nerede?

google harita pin